fear
13 بهمن 1401 - 12:50

افتتاح طرح‌های محرومیت زدایی با ۱۸ میلیارد تومان اعتبار توسط سپاه حضرت ابوالفضل(ع)

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان از افتتاح چندین طرح محرومیت زدایی همزمان با دهه فجر در سطح استان خبر داد و گفت: در مجموع ۱۸ میلیارد تومان برای این طرح‌ها و پروژه‌ها هزینه کردیم.

به گزارش حبرگزاری فارس از خرم‌آباد، سردار مرتضی کشکولی صبح امروز در آئین افتتاح کانال آب‌بر کشاورزی روستای تکانه و هولاندشت خرم‌آباد، ضمن گرامی‌داشت دهه فجر، اظهار کرد: به میمنت و مبارکی چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، امروز در میان جمعی از مردم روستای تکانه به منظور افتتاح کانال آب‌بر کشاورزی قرار گرفتیم. 

وی خاطرنشان کرد: چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی یعنی چهل و چهارمین شکست‌ متوالی نظام سلطه و استمرار پیروزی‌های مستمر مستضعفین.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با اشاره به افتتاح ۱۲۰۰ متر کانال‌ آب‌بر کشاورزی در روستای تکانه، گفت: مردم این روستا نیازهای دیگری از جمله ساخت مسجد دارند که در گام‌های بعدی تلاش خواهیم کرد این خواسته‌ها را برآورده کنیم.

کشکولی از افتتاح ۴۲۰۰ متر کانال آب‌بر کشاورزی در سطح استان خبر و ادامه داد: افتتاح‌های دیگر همچون آب شرب، مخزن و چاه آب، مسجد و ... را داریم که در مناطق دیگر استان امروز به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی با بیان اینکه هفته آینده نیز چند طرح مدرسه‌سازی و مسجد را افتتاح خواهیم کرد، گفت: در مجموع ۱۸ میلیارد تومان برای طرح‌ها و پروژه‌ها هزینه کردیم.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با بیان اینکه مردم در زمان طاغوت از فقر بالایی برخوردار بودند، امروز آمدیم کمترین حق مردم را بدهیم، گفت: چهل و چهار سال است که با تلاش شبانه‌روزی در حال خدمت به ملت شریف ایران هستیم، با این وجود همچنان نیازمند کار و رفع کمبودها هستیم.

وی ادامه داد: امروز بهره‌برداری از سه حلقه چاه در بروجرد و خرم‌آباد با ۶ میلیارد تومان اعتبار، چهار مخزن آب شرب در شهرستان‌های چگنی و بروجرد با ۲ میلبارد تومان اعتبار، کانال آب‌بر روستای شهید رحیمی به طول هزار متر و اعتبار یک میلیارد تومان، کانال آب‌بر کشاورزی روستای چوبتراش به طول هزار متر، کانال آب‌بر کشاورزی روستای هولاندشت،کانال آب‌بر کشاورزی روستای تنگه نمک به طول هزار متر، راه آسفالت بین روستاهای رباط و اسکین با اعتبار ۶ میلیارد تومان و یک مسجد در رومشکان را خواهیم داشت.

کشکولی با تاکید بر اینکه این طرح‌ها با مشارکت مردم انجام شده، گفت: هر جا مردم وارد شدند، همه چیز حل شد، کمااینکه انقلاب و جنگ تحمیلی با کمک مردم به پیروزی رسید، فتنه‌ها نیز با کمک مردم خنثی هستند و به معنای واقعی مردم صاحب این مملکت هستند.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1014740