fear
13 بهمن 1401 - 14:05

مسئولان استان کردستان باید در نحوه مدیریت‌شان تغییر روش دهند

نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان گفت: مسئولان کردستان اگر بخواهند تراز استان را بالا ببرند، باید در عملکرد و نحوه مدیریت تغییر روش دهند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج، حجت‌الاسلام والمسلمین پورذهبی ظهر امروز در نشست هم‌اندیشی با منتخبان بسیج اساتید دانشگاه‌های استان کردستان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و تبریک دهه مبارک فجر، مدیران را به داشتن سعه صدر و روحیه خدمتگزاری و در خدمت مردم بودن دعوت کرد.

وی گفت: به گفته رهبر معظم انقلاب غرور و انفعال دو آسیب جدی برای مدیران و مسئولان نظام است، لذا باید به‌جد از اینها دوری شود.

نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان تصریح کرد: مدیران و مسئولان استان کردستان اگر بخواهند تراز استان را بالا ببرند، باید در عملکرد و نحوه مدیریت تغییر روش دهند.

وی با بیان اینکه مسئولان از فرصت مسئولیت باید به بهترین نحو استفاده کنند، افزود: سیاست جذب و ترد باید عالمانه باشد و با دیدِ رفعت جذب حداکثری و ترد حداقلی داشته باشیم.

به گزارش تسنیم، تعدادی از اساتید دانشگاه‌های استان کردستان نیز در این دیدار به بیان دغدغه، دیدگاه‌ها و نقطه نظرات خود پیرامون وضعیت کنونی استان پرداختند.

انتهای پیام/481/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1014982